£7,50/h netto + zakwaterowanie

Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach czereśni lipiec-sierpień 2018 Salisbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Salisbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: lipiec 2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 maja 2018 07:38

Z bezpłatnym zakwaterowaniem propozycja sezonowej pracy w Anglii od lipca 2018 na wakacje przy zbiorach owoców czereśni w sadzie z okolic Salisbury. Oferta idealna dla studentów!

Stanowisko: pracownik zbioru owoców

Miejsce pracy: Salisbury

Zarobki: 7,50 euro netto/h

Liczba miejsc: 12

Start: lipiec 2018

Zadania:

Ręczny zbiór owoców czereśni na terenie sadu, również z pomocą chwytaków i drabin. Zadania wykonywane są niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wymagania:

– dobre zdrowie, kondycja fizyczna

– brak problemów z nałogami

– mile widziane doświadczenie i język angielski

– nieprzemakalna odzież, obuwie

– własna pościel

Oferujemy:

– wypłata w formie tygodniówek gotówką do ręki

– możliwość otrzymania zaliczki po przyjeździe na miejsce

– bezpłatne zakwaterowanie w domkach letniskowych (łazienka i kuchnia dostępne w osobnych budynkach)

Dla swojego pracodawcy sadownika / rolnika posiadającego duży sad w okolicach Salisbury poszukuję Polaków chętnych do pracy przy zbiorach w sezonie 2018.

kontakt w języku polskim: peterplichta@wp.pl

ID ogłoszenia: 5735aebc5dfb8f33

9 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach czereśni lipiec-sierpień 2018 Salisbury”

  1. Norbert Olszewski na 9 maja 2018 @ 15:28

    Dzień dobry, jestem zainteresowany. Numer kontaktowy 514019385

  2. Aneta Boniakowska na 13 maja 2018 @ 18:08

    Witam
    Jestem zainteresowana pracą przy zbiorze wisni i czereśni.
    Pozdrawiam
    kontakt 731 558 535

  3. Katarzyna Tomczak na 14 maja 2018 @ 19:09

    Witam jestem zainteresowana. Numer kontaktowy 517 736 467

  4. Agata Rozbicka na 16 maja 2018 @ 14:38

    Dzieńdobry. Praca wydaje się interesująca i razem z koleżanką chciałybyśmy się zgłosić. Bardzo proszę o kontakt na email

  5. Paulina Czerniejewska na 17 maja 2018 @ 07:07

    Dzieńdobry. Jestem bardzo zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt na email

  6. Marcin Krauze na 17 maja 2018 @ 17:12

    Witam Nazywam sie Marcin Krauze jestem gotowy do pracy nr tel +48535074819

  7. Witam. Jestem zainteresowany nr tel 501938110

  8. Karolina Matelska na 20 maja 2018 @ 00:09

    Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy! Proszę o kontakt +48698325654
    Pozdrawiam, Karolina

  9. Dziendobry, jestem zainteresowana 730394858