£do uzgodnienia

Budowa praca Anglia przy remontach łazienek-kuchni glazurnik Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 29 października 2014 02:10

Firma budowlana z Bristolu pilnie poszukuje pracowników budowlanych na stanowisko glazurnika. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla Polaków z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Glazurnik

Termin: od zaraz

Zarobki: Bristol

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba która zostanie zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompleksowe remonty i wykończenia łazienek.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie własnych narzędzi, które są potrzebne do pracy
  • przynajmniej 5-cio letnie doświadczenie w pracy glazurnika
  • duża kreatywność
  • dokładność, fachowość
  • samodzielność
  • własny samochód – mile widziany będzie przyjazd vanem
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest koniecznym warunkiem

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia współpracy na dłużej
  • praca od zaraz

Aplikacja:
kontakt telefoniczny pod numerem: 07871583928
Zgłoszenia można przesłać na adres mailowy: perfectcutbristol@gmail.c­­om

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231gda/

ID ogłoszenia: 46154503781f3247