£od 11 do 12 GBP/h

Praca w Anglii w transporcie dla kierowców kat.C od zaraz Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 01:57

Firma transportowa zatrudni kierowców kat.C. Aktualna oferta pracy w Anglii do podjęcia od zaraz w transporcie. Ogłoszenie dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca Kat.C

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Bristol

Zarobki: 11 GBP/h jest to stawka godzinowa podstawowa, w weekendy stawka wzrasta do 12 GBP/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w transporcie w charakterze kierowcy ciężarówki.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie prawa jazdy kat C przez minimum 2 lata
  • karta kierowcy
  • posiadanie lub chęć założenia counterpart
  • udokumentowane 6 miesięczne doświadczenie w pracy na ciężarówce

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku pracy

Aplikacja:

  • Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: lukasz.ziomber@aligra.co.uk
  • można również kontaktować się telefonicznie pod numerem: 00447590964000

źródło: http://anglia.pgra.pl/oferty/logistyka_1/zatrudnie-kierowcow-kat-c-do-pracy-w-uk_i4693

ID ogłoszenia: 79453de5e5de71a8