£od 480 brutto/tyg.

Bez języka oferta pracy w Anglii na magazynie odzieży od zaraz, Leicester 2024

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leicester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2024 00:12
  • Wygasa: 8 dni, 9 godzin

W rejonie Leicester od zaraz dostępna ciekawa praca w Anglii na magazynie z markową odzieżą. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka z zakwaterowaniem dostępnym dla pracowników na miejscu za opłatą. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: magazynier

Miasto: Leicester, UK

Liczba miejsc: 4

Start: kwiecień 2024

Wynagrodzenie: ok 480 GBP brutto tygodniowo + dodatki

Opis stanowiska pracy:

  • Kompletowanie zamówień (markowa odzież) zgodnie z precyzyjnymi wytycznymi firmy, aby zapewnić szybką i dokładną obsługę klienta.
  • Obsługa sprzętu magazynowego, jeśli jest to wymagane. Nie martw się, jeśli nie posiadasz doświadczenia – firma zapewnia kompleksowe szkolenie, abyś czuł się pewnie w pracy.
  • Współpraca z zespołem w celu efektywnej realizacji zamówień, co umożliwia płynne działanie magazynu i zadowolenie klientów.
  • Przestrzeganie surowych standardów jakościowych i procedur bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz wysoką jakość obsługi magazynowej.

Wymagania:

  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego – niezależnie od Twoich umiejętności językowych, zapewniamy otwarte drzwi dla wszystkich kandydatów.
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy magazynowej lub jako order picker, ale nie jest to wymóg konieczny. Jeśli nie masz doświadczenia, ale jesteś gotowy do nauki, zachęcamy do aplikowania.
  • Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego będzie dodatkowym atutem, ale jeśli nie posiadasz takiego doświadczenia, firma zapewniać będzie odpowiednie szkolenie.
  • Musisz być gotowy do podjęcia pracy od kwietnia 2024 w Leicester, UK. Dyspozycyjność w tym terminie jest warunkiem koniecznym dla aplikacji na to stanowisko.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości około 480 GBP brutto tygodniowo, z możliwością dodatkowych premii i dodatków.
  • Dostępne, odpłatne zakwaterowanie dla zainteresowanych, co pomaga w łatwiejszej adaptacji i osiedleniu się w nowym miejscu pracy.
  • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie masz możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.
  • Szansę pracy nawet dla osób bez znajomości języka angielskiego, co sprawia, że nasze stanowisko jest otwarte dla szerokiego kręgu kandydatów.
  • Szkolenie w obszarze pracy magazynowej, jeśli jest to wymagane, co zapewnia Ci niezbędną wiedzę i umiejętności do skutecznego wykonywania obowiązków.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „magazyn Leicester 04/2024″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@gmx.co.uk

ID ogłoszenia: 7856615a3a60dc86