£11,50-13,00 GBP/h

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii produkcja kosmetyków od zaraz 2024 w fabryce z Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2024 00:20
  • Wygasa: 1 dzień, 7 godzin

Fabryka kosmetyków z Leeds UK poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Anglii na produkcji szamponów, żeli pod prysznic. Zatrudnienie bez znajomości języka z opcją zakwaterowania na miejscu (odpłatnie w kwocie 35 GBP/tyg. od osoby lub 50 GBP od pary).

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Leeds, Anglia

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia zależnie od kwalifikacji i znajomości języka – 11,50 – 13,00 GBP/h brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych zadań związanych z procesem wytwarzania kosmetyków pielęgnacyjnych, w tym aplikacja etykiet, pakowanie, mieszanie składników oraz prowadzenie kontroli jakości.
  • Ścisłe przestrzeganie procedur i wytycznych produkcyjnych.
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na linii produkcyjnej, nawet jeśli brak Ci doświadczenia zawodowego.
  • Umiejętność efektywnej współpracy zespołowej i wykonywania zadań, które wymagają powtarzalnego podejścia.
  • Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i chęć ciągłego rozwoju zawodowego.
  • Skupienie na detalach i precyzja w wykonywanych zadaniach.
  • Elastyczność w dostosowywaniu się do dynamicznego środowiska pracy oraz szybkie reagowanie na zmieniające się priorytety.
  • Znajomość języka mile widziana, ale niekoniecznie wymagana – zawsze można się nauczyć nowego języka w trakcie pracy.

Oferta:

  • Natychmiastowe zatrudnienie w renomowanej fabryce zlokalizowanej w Leeds.
  • Atrakcyjna stawka godzinowa wynosząca od 11,50 do 13,00 GBP brutto, odpowiadająca Twoim umiejętnościom i znajomości języka.
  • Możliwość indywidualnej negocjacji wynagrodzenia w oparciu o Twój talent i doświadczenie.
  • Pełen etat gwarantowany na umowie o pracę.
  • Zakwaterowanie na miejscu dostępne dla Ciebie, z opcją korzystania za dodatkową opłatą (35 GBP/tydzień od osoby, 50 GBP/tydzień od pary).
  • Profesjonalne wsparcie oraz specjalistyczne szkolenia przygotowujące Cię do wykonywania obowiązków zawodowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Produkcja kosmetyków, Leeds 2024″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@gmx.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 608660c6d2370331