£do ustalenia

Dam pracę w Anglii na magazynie przy pakowaniu słodyczy od zaraz Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Milton Keynes
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 3 listopada 2015 03:22

Magazyn z Milton Keynes szuka od zaraz kilku osób przy pakowaniu słodyczy. Praca w Anglii dla Polaków przy zbieraniu zamówień. Oferta dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Milton Keynes
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik magazynowy zajmuje się pakowaniem towarów oraz przygotowywaniem ich do wysyłki. Osoba zatrudniona dba o porządek na stanowisku i zabezpiecza towar przed uszkodzeniem.

Wymagania:
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków
– umiejętność szybkiego liczenia w pamięci
– bez problemów ze zdrowiem
– zaradność, elastyczność godzinowa
– chęć do pracy również w weekendy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– przyjazne nastawienie
– przykładanie się do pracy

Oferujemy:
– pracę od zaraz
– podpisanie umowy na angielskich warunkach
– zdobycie cennego doświadczenia
– zapoznanie z pracownikami
– możliwość dopasowania grafiku
– praca na cały bądź pół etatu w zależności od decyzji pracownika
– pracę na dwie zmiany (6:00-14:00; 14:00-22:00)
– szkolenia pracownicze

Aplikacja:
w celu rejestracji należy zadzwonić pod numer: 07971788886 i poprosić o panią Patrycję.

Źródło: angolia.co.uk/ads/show/adid/320925_praca-w-magazynie-slodyczy-od-zaraz

ID ogłoszenia: 1315637fbd262947