£1,600.00

Opiekun osób starszych praca w Anglii, Londyn UK – praca legalna

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 9 października 2015 21:30

Agencja zatrudnienia rekrutuje opiekunów oraz opiekunki osób starszych do podjęcia pracy w Anglii na terenie Londynu. Legalne zatrudnienie przy opiece nad seniorami w UK.

Agencja Pomoc dla domu dla wiodącej firmy angielskiej, specjalizującej się w zatrudnianiu opiekunów osób starszych, poszukuje wykwalifikowanych opiekunów do pracy w okolicach Londynu.

Opis stanowiska:

· Wynagrodzenia: 300-400£ / tydzień (w zależności od przepracowanych godzin)

· Zatrudnienie: Umowa o pracę min 3-mce

· Szkolenie: bezpłatne szkolenie w UK dla zakwalifikowanych kandydatów

· Pomoc w zakwaterowaniu

Obowiązki:

· czynności pielęgnacyjne (mycie, ubieranie, etc.)

· drobne prace domowe (np. mycie naczyń, odkurzanie, sprzątanie)

Wymagania:

· zaświadczenie Ukończenia kursu dla Opiekunów

· doświadczenie udokumentowane 2-ma referencjami

· prawo jazdy kat. B

· dobre zdolności komunikacyjne

· zaświadczenie o niekaralności

· znajomość j. angielskiego – poziom komunikatywny

Aplikacje (CV w języku angielskim ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać tylko na adres e-mail Agencji z tematem: „Opiekunowie osób starszych w Anglii”.

Agencja zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Agencja Pomoc Dla Domu posiada Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 4752, potwierdzający wpis do KRAZ.

Agencja Pośrednictwa Pracy

“Pomoc dla domu”
ul. Przyjemna 11
43-300 Bielsko-Biała
tel. 783 340 941

ID ogłoszenia: 7465613994f8ca04

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Pomoc dla domu

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Pomoc dla domu »