£8,72 na godz.

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Anglii przy kwiatach ogrodnictwo Spalding UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Spalding
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do sierpnia 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 września 2020 00:06

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Anglii przy kwiatach ciętych. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Spalding z zakwaterowaniem na farmie, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Spalding.

Wynagrodzenie: 8,72 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sadzenie i pielęgnacja kwiatów;
  • przygotowywanie podłoża pod siew, pielenie chwastów;
  • mycie tac, a także mycie ciśnieniowe;
  • pakowanie kwiatów;
  • zbieranie kwiatów;
  • wykonywanie prac przy kwiatach w szklarniach oraz w szkółkach.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zmotywowanie do wykonywania pracy fizycznej;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • bardzo dobra etyka pracy;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w domkach kempingowych w cenie 50 GBP na tydzień od osoby;
  • pracę przez 5-6 dni w tygodniu po 8 – 10 godzin;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • nadgodziny będą naliczane po przepracowaniu 39 godzin w tygodniu i są płatne 10,90 GBP.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą są proszone o zarejestrowanie proszone są o zarejestrowanie się na stronie:

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/anglia-praca-w-ogrodnictwie-od-zaraz-przy-kwiatach-spalding-uk-2020/

ID ogłoszenia: 3365f4faec7bd8c1