£do ustalenia

Oferta pracy w Anglii bez języka pakowanie na produkcji ciasta Laurencekirk

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Laurencekirk
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 27 lipca 2015 15:45

Producent ciast z Laurencekirk szuka od zaraz osób do pracy w Anglii na stanowisko pracownika produkcji przy pakowaniu i kontrolowaniu jakości produktów spożywczych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik produkcji
Lokalizacja: Anglia, Laurencekirk
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie sprawdzanie czy wyprodukowane ciastka spełniają normy produkcyjne. Po tym etapie następuje pakowanie produktów i układanie ich w kartony. Prace wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– zdolność do pracowania również w weekendy
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– dobre zorganizowanie
– doświadczenie produkcyjne będzie ogromnym atutem
– zrealizowanie wszystkich zadań zleconych w ciągu dnia
– bez problemów ze zdrowiem
– dla osób energicznych, otwartych
– umiejętność współpracowania w grupie

Oferujemy:
– pracę od 7:00 do 18:00
– odpisanie umowy na angielskich warunkach
– przyjazne środowisko pracy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: joy.meechan@easyrecruituk.com

Źródło: http://www.strefa.co.uk/ogloszenia/pracownik-linii-produkcyjnej/53780

ID ogłoszenia: 72355b62c7c58465

3 komentarze na “Oferta pracy w Anglii bez języka pakowanie na produkcji ciasta Laurencekirk”

  1. Witam.Jestem zainteresowana praca.Nie znam jezyka.

  2. Witam, interesuje mnie powyższa oferta pracy. Interesuje mnie również gdzie znajduję się miejsce pracy(miejscowość).

  3. praca dla par na 1 sierpnia 2015 @ 10:37

    Witam jestesmy malzenstwem mieszkajacy na stale w angli mamy wlasny transport szykamy stalej pracy tel 07405610808