£6,50 GBP za godz.

Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców bez znajomości języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy
  • Opublikowany: 25 marca 2015 00:39

Dam pracę w Anglii na farmie przy zbiorach owoców na okres do 6 miesięcy. Ogłoszenie dla pracownika sezonowego bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz.
Start: maj, czerwic
Numer referencyjny: ref 1

Zadania:
– zbiór owoców z upraw polowych
– zadania pielęgnacyjne jak pielenie, podlewanie czy sadzenie
– praca odbywa się na farmie

Wymagania:
– wyrobienie normy dziennej
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– zaplanowanie sobie wyjazdu na okres maj, czerwiec
– siła fizyczna
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
– dobre zdrowie
– szybkość zbierania owoców
– sprawne dłonie
– osoba energiczna posiadająca dużą ilość pozytywnej energii

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– pracę od 3 do 6 miesięcy na angielskich warunkach
– w przeliczeniu na złotówki wynagrodzenie wynosi od 5000 do 7000 zł za miesiąc brutto

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-sezonowy-wielka-brytania,oferta,3837890

ID ogłoszenia: 4965511eeb5798d5

9 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców bez znajomości języka”

  1. Witam mam pytanie jak można się z wami skontaktowc tel jestem zainteresowana praca dlatego pytam mój kontakt 00393339419545

  2. Wojtek - jarek na 28 marca 2015 @ 13:21

    Poszukujemyracy od zaraz w Anglii my wieku 24-29 z znajomością języka

  3. Witam,razem z partnerem jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy,nasz nr tel 0048729413800

  4. Aleksander na 6 kwietnia 2015 @ 15:44

    Witam, jestem zainteresowany pracą, mam 20 lat. W emailu mogę dołączyć CV.
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  5. Witam , jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt. Mam 19 lat. Pozdrawiam.

  6. Witam razem z moimi 3 kolegami jesteśmy zainteresowani państwa ofertą 513060976

  7. Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą. Bylem juz na zbiorach w Angli. Proszę o kontakt
    Jacek

  8. Witam również jestem zainteresowana ta oferta. Prosze o kontakt

  9. Gosia i Remigiusz na 19 czerwca 2015 @ 16:04

    Jestesmy zdecydowani do ciezkiej pracy przebywamy teraz na terenie Uk. Prosimy o odpowiedz