£7,05-8/h

Oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy recyklingu bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2017 03:48

Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów na taśmie. Od zaraz, zatrudnienie w sortowni z Londynu przy recyklingu.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz

Miejsce zatrudnienia: Londyn – Crayford, Anglia

Zarobki: 7,05 do 8 GBP na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie surowców wtórnych
  • jest to praca przy taśmie
  • do zadań należeć będzie również sprzątanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny
  • niezbędna jest duża motywacja oraz zaangażowanie w zadania
  • konieczność posiadania aktualnego dokumentu tożsamości – dowodu, numeru NIN i konta w banku
  • w przypadku braku numeru NIN pracownik będzie mógł go na spokojnie wyrobić i firma daje na to 3 tygodnie
  • doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym – zmiana dzienna od 7 do 19 lub nocna od 19 do 7
  • w ciągu pracy obowiązuje 1 godzinna przerwa
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny: 07483911985

Zgłoszenia można przesyłać również za pośrednictwem źródła.

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1118981

ID ogłoszenia: 602599372c5f1c0b