£do ustalenia

Anglia praca na produkcji wyrobów plastikowych od zaraz bez doświadczenia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oldham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 03:05

Aktualnie szukamy osób bez doświadczenia do pracy w Anglii w mieście Oldham. Zatrudnienie w fabryce od zaraz na linii produkcyjnej przy produkowaniu wyrobów plastikowych. Oferujemy różne zmiany godzinowe.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Anglia, Oldham
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– dbanie o zapewnianie prawidłowego przebiegu produkcyjnego
– sprawdzanie jakości gotowych wyrobów
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych takich jak wtryskarki czy prasy hydrauliczne
– zgłaszanie o błędach

Wymagania:
– komunikatywny język angielski
– posiadanie odpowiedniego obuwia roboczego i kamizelki odblaskowej
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– sprawne dłonie
– szybkość, zwinność, staranność
– chęć do wykonywania zadań powtarzalnych

Oferujemy:
– oferujemy pracę w różnych godzinach oraz dniach (również weekendy)
– legalną pracę od zaraz
– wdrożenie w system polityki firmy
– szkolenia wdrażające
– pomagamy w pierwszych dniach pracy
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się  na adres mailowy: peter@career-makers.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2361jg/

ID ogłoszenia: 82854d954b511719